Szkolenia
z EventBoats

Naszym celem jest wyszkolenie sterników tak, abyśmy bez obaw spotkali się z nimi na wodzie :)
Kadra zapewnia wszechstronne przygotowanie do egzaminów na patenty i licencje oraz cierpliwie przekazuje posiadaną wiedzę
i umiejętności w zakresie pływania na nartach wodnych i wakeboardzie.

Szkolenie: patent sternika motorowodnego

Celem szkolenia jest uzyskanie „Patentu sternika motorowodnego” wydawanego przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego na podstawie rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej. Zapoznaj się z dokumentem (link http://dziennikustaw.gov.pl/du/2013/460/1)

Uprawnienia dla posiadaczy patentu sternika motorowodnego 
Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych oraz jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie 2 Mm w porze dziennej.

Wymagania: ukończenie 14 roku życia oraz zdanie egzaminu.

Opis szkolenia:
Szkolenie najczęściej odbywa się w weekendy w naszej bazie w Wierzbicy. Szkolenie podzielone jest na dwie części – teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna obejmuje wszystkie zagadnienia, które znajdują się na egzaminie. Egzamin teoretyczny i praktyczny odbywa się na zakończenie zajęć.


Proponujemy podział uczestników na dwie grupy:
1. chcący się nauczyć czegoś fajnego,
popróbować różnych myków – 2 dni szkolenia
2. oraz tacy, którzy wszystko wiedzą,
wszędzie byli, ale kwitów brak –1 dzień szkolenia

Czas:
1-2 dni (sob. - ndz.)
Cena:
900zł

Szkolenie: licencja na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających

Celem szkolenia jest uzyskanie „Licencji na holowanie narciarza wodnego” wydawanej przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego na podstawie rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej. Zapoznaj się z dokumentem (link http://dziennikustaw.gov.pl/du/2013/460/1)

Szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających co najmniej patent sternika motorowodnego. Posiadanie licencji upoważnia do holowania narciarza wodnego oraz wszelkiego rodzaju pływających zabawek (koła, banany itp).

Czas:
1 dzień
Cena:
700zł

Baza – Lipowy Przylądek - tel. 788 44 19 44 ,608 366 108, 509 732 571 | e-mail: biuro@eventboats.pl
Baza Eventboats – Lipowy Przylądek, Łacha, koło Serocka, ul. Mazowiecka 75