Imprezy
specjalne

Wieczór panieński/kawalerski

No dobra. Stało się! Ostatnia noc wolności. Czy warto spędzać ją w klubie? Eventboats chce zabrać was na niezapomnianą przygodę na wodach jeziora Zegrzyńskiego i zarazić sportami wodnymi. Specjalnie dla przyszłych małżonków i ich kompanów przygotowaliśmy ofertę inną niż wszystkie. Każdy z uczestników będzie mógł spróbować swych sił na wakeboardzie lub nartach wodnych, poczuć rodeo z miękkim lądowaniem czyli rejs na kole i stać się kapitanem łodzi motorowej lub pływającego garbusa z silnikiem. Na koniec nasza załoga zabierze was w rejs gondolą po urokliwych zakątkach rzeki Narew. Ten ostatni punkt programu to idealny moment by postawić coś na stole, puścić muzykę, tańczyć i płynąć w nieznane.

Zabawa dla grup 4-8 osobowych

Czas:
2-3godz.
Cena:
200zł/os.

Weekend ze Sportami Wodnymi dla Dwojga

Dwudniowa przygoda ze sportami wodnymi nad Jeziorem Zegrzyńskim. Uroczysta kolacja w Restauracji Złoty Lin oraz nocleg w Hotelu Zloty Lin, a po śniadaniu podanym do łóżka, próba sił w rozmaitych typach sportów wodnych. W ramach oferty znajduje się: uroczysta kolacja w Restauracji Złoty Lin (link), nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem w Hotelu Złoty Lin, 2 godziny zabawy na wodzie (narty wodne, wakeboard, koła, szybkie motorówki) pod okiem instruktora i ratownika wraz z niezbędnym sprzętem potrzebnym do realizacji atrakcji.

Czas:
2 dni
Cena:
849zł (2 os.)

Biesiada na gondoli

Rejs gondolą po wodach rzeki Narew lub Jeziora Zegrzyńskiego z biesiadną, luźną kolacją przygotowaną przez Restauracje Złoty Lin na pokładzie gondoli. Idealny pomysł na spotkanie w gronie znajomych, rodziny.

Czas:
2 godz.
Cena:
799zł (8 os.)

Spotkanie biznesowe na gondoli

Rejs gondolą po wodach rzeki Narew lub Jeziora Zegrzyńskiego z uroczystą, elegancką kolacją przygotowaną przez Restauracje Złoty Lin wraz z obsługą kelnerską na wodzie. Idealny pomysł na spotkanie biznesowe.

Czas:
2 godz.
Cena:
999zł (8 os.)






Baza – Lipowy Przylądek - tel. 788 44 19 44 ,608 366 108, 509 732 571 | e-mail: biuro@eventboats.pl
Baza Eventboats – Lipowy Przylądek, Łacha, koło Serocka, ul. Mazowiecka 75